हाम्रो शाखाहरु


कम्पनीले ब्यवसाय बिस्तार तथा प्रबर्धन गर्नका लागि देशब्यापी रुपमा शाखा, उपशाखा कार्यालयहरु स्थापना गर्दै गईरहेको छ । देशका सबै जिल्लाहरुमा कम्पनीको शाखा स्थापना गरी स्थापना गरिएका शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुबाट कम्पनीको सेवा सुविधालाई स्थानिय तह सम्म पुर्याउने योजना रहेको छ । शाखा तथा उपशाखा कार्यालयहरुको संस्थागत क्षमता अभिबृद्धि गरी आम मानिसहरुलाई कम्पनीको बीमा ब्यवसायमा आबद्ध गराउने अभियान संचालन गरिने छ । बढि भन्दा बढि मानिसहरुको सहभागिता र पहुँच अभिबृद्धि गर्न कम्पनीको शाखा तथा उपशाखाहरुको संजाललाई उपयोग गर्ने कार्यलाई प्राथमिकता दिइने छ ।

Branch

SN: Branch Name: Address: Incharge: Email: Phone:
1 Itahari Itahari Rishi Raj Parajuli itahari@unionlife.com.np 025-582848
2 Itahari Regional Office Itahari
3 Birtamod Birtamod Jiwan Dahal birtamod@unionlife.com.np 023-546689
4 Damak Damak Surya Prasad Sapkota damak@unionlife.com.np 023-584157
5 Biratnagar Biratnagar Bhola Krishna Mishra biratnagar@unionlife.com.np 021-526602
6 Dharan Dharan Shipujan Shah dharan@unionlife.com.np 025-526773
7 Inaruwa Inaruwa Anil Kumar Jha inaruwa@unionlife.com.np 025-561241
8 Illam Illam Gopal Dahal illam@unionlife.com.np 027-520705
9 Salleri Solukhumbu
10 Bhojpur Bhojpur Bimal Ranapaheli
11 Buddhashanti Jhapa Badri Prasad Bhandari
12 Dhankuta Dhankuta Gita Adhikari dhankuta@unionlife.com.np 026-520692
13 Biratchowk Biratchowk Santosh Ghimire biratchowk@unionlife.com.np 021-545096
14 Gauradaha Gauradaha Yogendra Dahal gauradaha@unionlife.com.np 023-480188
15 Surunga Surunga Narayan Thapa surunga@unionlife.com.np 023-551306
16 Phidim Phidim Om Prasad Khatiwada phidim@unionlife.com.np 024-520973
17 Taplejung Taplejung Paras Baral 024-460933
18 Jhumka Jhumka Yagyaraj Khanal jhumka@unionlife.com.np 025-562695
19 Dhulabari Dhulabari Eivan Luitel
20 Basantpur Terathum Suman Limbu
21 Khandbari Khandbari Choodmani Dhimal
22 Pathari Pathari pathari@unionlife.com.np
23 Bhadrapur Bhadrapur Santosh Kumar Rajbanshi
24 Rangeli Rangeli rangeli@unionlife.com.np
25 Myanglung Myanglung Subash Tumbahangpe
26 Fikkal Fikkal
27 Letang Letang Dipesh Ojha letang@unionlife.com.np 021-560302
28 Duhabi Duhabi duhabi@unionlife.com.np 025-541147
29 Urlabari Urlabari Milan Poudel
30 Janakpur Regional Office Janakpurdham
31 Birgunj Birgunj Jay Prakash Kumar birgunj@unionlife.com.np 051-531647
32 Lahan Lahan Ganesh Pandit lahan@unionlife.com.np 033-562269
33 Janakpur Janakpur Sanjiv Shah janakpur@unionlife.com.np 041-524289
34 Jaleshwor Jaleshwor Pankaj Kumar Pandey jaleshwar@unionlife.com.np
35 Hariwon Hariwon Rudra Raj Dahal hariwan@unionlife.com.np 046-530745
36 Gaighat Gaighat Mukesh Basnet gaighat@unionlife.com.np 035-420721
37 Ch-Pur Ch-Pur Shashikant Thakur 055-540053
38 Mirchaiya Mirchaiya Shrawan Kumar Gupta mirchaiya@unionlife.com.np 033-550657
39 Kalaiya Kalaiya Rajesh Kumar Singh Rajput
40 Jitpur Jitpur jitpur@unionlife.com.np 053-412113
41 Malangwa Malangwa Jeevan Hari Shrestha 046-521828
42 Pokhariya Pokhariya Kameshwar Nath Tiwari
43 Gaur Gaur Rahul Kumar Thakur gaur@unionlife.com.np 055-520538
44 Rajbiraj Rajbiraj rajbiraj@unionlife.com.np 031-521963
45 Katari Katari Iman Kumar Rai katari@unionlife.com.np 035-450343
46 Bardibas Bardibas Shailendra Narayan Shrestha 044-550086
47 Narayanghat Narayanghat Indraraj Subedi narayanghat@unionlife.com.np 056-570701
48 Yodukoha Dhanusa
49 Bayalbaas Sarlahi
50 Bhandara Chitwan
51 Tandi Tandi Arjun Adhikari tandi@unionlife.com.np 056-562042
52 Hetauda Hetauda hetauda@unionlife.com.np 057-521071
53 Chhireswor Dhanusa Mr. Md. Inus
54 Siraha Siraha Naresh Kumar Mandal
55 Chanauli Chanauli
56 Nijgadh Bara Soshil Lal Karn
57 Ramgopalpur Ramgopalpur Hemant Karn
58 Manahari Manahari
59 Gaindakot Gaindakot Binita Gautam Poudel gaindakot@unionlife.com.np
60 Bharatpur Chitwan Isha Pradhan bharatpur@unionlife.com.np 056-532212
61 Barahathwa Sarlahi Birendra Kumar Singh barahathwa@unionlife.com.np
62 Birendrabazar Dhanusha
63 Shreepur Parsa Om Prakash Gupta
64 Sindhuli Sindhuli Raju Shrestha sindhuli@unionlife.com.np 047-521214
65 Naya Baneshwor Kathmandu Rishi Ram Adhikari kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
66 Kathmandu Regional Office Kathmandu Rakesh Maharjan kathmandu@unionlife.com.np 014-469618
67 Naxal Naxal Niranjan Rijal naxal@unionlife.com.np 01-4439577
68 Patan Patan Badri Subedi patan@unionlife.com.np 015-535520
69 Kirtipur Kirtipur Mahendra GC kirtipur@unionlife.com.np 014-330330
70 Bhaktapur Bhaktapur Sabrina Khadgi bhaktapur@unionlife.com.np 016-632405
71 Chabahil Chabahil Amar Shrestha chabahil@unionlife.com.np 014-488476
72 Kalanki Kalanki Devi Prasad Paudel kalanki@unionlife.com.np 015-218973
73 Maharajgunj Maharajgunj Teken Belbase maharajgunj@unionlife.com.np 01-4378716
74 Gwarko Gwarko Rishi Ram Aryal gwarko@unionlife.com.np 015-007566
75 Bhainsepati Bhainsepati Janarjan Prasad Lamichhane bhaisepati@unionlife.com.np 015-191259
76 Pepsicola Pepsicola Ghanashyam Dahal pepsicola@unionlife.com.np 01-5900850
77 Banepa Banepa Madan Sapkota banepa@unionlife.com.np 011-662476
78 Manthali (Ramechhap) Manthali Sitaram Tamang
79 Nuwakot Nuwakot Samik Bhandari nuwakot@unionlife.com.np 010-561959
80 Kalimati Kalimati Sahadev Acharya kalimati@unionlife.com.np 014-286325
81 Koteshwar Koteshwar Bishnu Bahadur Rana Magar koteshwar@unionlife.com.np 01-4602888
82 Gongabu Gongabu Sunil Kumar Acharya gongabu@unionlife.com.np 01-4352391
83 Dhadingbesi Dhadingbesi Ramila Khatiwada dhadingbesi@unionlife.com.np 010-521235
84 New Road Kathmandu Sandeep Kumar Singh newroad@unionlife.com.np 01-4238056
85 Tahachal Tahachal Roshan Budhathoki 01-4270156
86 Aanamnagar Kathmandu Laxmi Prasad Subedi naxal@unionlife.com.np 01-4439577
87 Lazimpaat Lazimpaat
88 Lagankhel Lalitpur Umesh Gajurel
89 Lubhu Lubhu Radha Devi Shrestha
90 Kapan Kapan Yadumani Neupane kapan@unionlife.com.np 01-4820979
91 Swayambhu Swayambhu Mahesh Prasad Adhikari swayambhu@unionlife.com.np 01-4361740
92 Thapathali Thapathali
93 Thamel Thamel Dipendra Mohan Shrestha 01-4262267
94 Thankot Thannkot Sita Khanal thankot@unionlife.com.np 01-4310981
95 Charikot Charikot Narayan Chaulagain charikot@unionlife.com.np 049-421639
96 Chautara Chautara Sujan Shrestha
97 Suryabinayak Bhaktapur Saroj Khoteja suryabinayak@unionlife.com.np 01-5092279
98 Khandichaur Panchkhal Dorje Lama
99 Dhumbarahi Dhumbarahi Sabita KC dhumbarahi@unionlife.com.np
100 Manamaiju Manamaiju Prakash Nepali
101 Budhanilkantha Budhanilkantha Sabin Bhattarai
102 Sankhu Sankhu Bijen Shrestha
103 Chapagaun Chapagaun chapagaun@unionlife.com.np
104 Jorpati Jorpati Dinesh Thapa gokarna@unionlife.com.np 01-4918255
105 Shankhamul Kathmandu Tekkan Belbase
106 Kamalbinayak Bhaktapur Krishna Giri
107 Bhakundebesi Kavrepalanchowk Santosh Kumar Dahal
108 Panchkhal Kavrepalanchowk Dorje Lama
109 Pokhara Pokhara Jasman Pariyar pokhara@unionlife.com.np 061-551121
110 Pokhara Regional Office Pokhara gandaki@unionlife.com.np
111 Damauli Damauli Raj Kumar Shrestha damauli@unionlife.com.np 065-562760
112 Baglung Baglung Kamal Sapkota baglung@unionlife.com.np 068-521538
113 Waling Waling Chandra Bahadur Rana walling@unionlife.com.np 063-440748
114 Besishahar Besishahar Suresh Baral besishahar@unionlife.com.np 066-520934
115 Hemja Hemja Binod Prasad Tripathi hemja@unionlife.com.np 061-400570
116 SundarBajar SundarBajar Santosh Shrestha
117 Dulegauda Dulegauda Omkar Nagila dulegauda@unionlife.com.np 065-414449
118 Beni Beni Sujan Baruwal beni@unionlife.com.np 069-521301
119 Bhorletaar Bhorletaar Padhma Chandra Sapkota bhorletar@unionlife.com.np 066-410180
120 Gorkha Gorkha Bharat Bahadur Ale gorkha@unionlife.com.np 064-421263
121 Galkot Baglung Milan Kaucha Gharti
122 Kushma Parbat Rudra Prasad Sharma kushma@unionlife.com.np 067-420873
123 Burtibang Baglung Khagendra Maan Pun
124 Lekhnath Lekhnath Basudev Sharma lekhnath@unionlife.com.np 061-561616
125 Birauta Birauta Badri Prasad Pokhrel birauta@unionlife.com.np 061-468089
126 Jomsom Mustang Deepak Thakali mustang@unionlife.com.np 069-440456
127 Lamachaur Lamachaur Surya Raj Chapai
128 Aanbu Khaireni Aanbu Khaireni Sabita Bhattarai
129 Putalibazar Putalibazar Prasad Thapa
130 Lakeside Kaski Babita Subedi
131 Butwal Butwal Bhimlal Paudel butwal@unionlife.com.np 071-540678
132 Butwal Regional Office Butwal
133 Krishnanagar Kapilbastu
134 Bhairahawa Bhairahawa bhairahawa@unionlife.com.np 071-521904
135 Parasi Parasi Kamaleshawar Agrahari parasi@unionlife.com.np 078-520944
136 Kawasoti Kawasoti Shiva Kumal kawasoti@unionlife.com.np 078-540927
137 Bardhaghat Bardhaghat Tikaram Pathak bardhaghat@unionlife.com.np 078-580577
138 Palpa Palpa Dinesh Nepal palpa@unionlife.com.np
139 Gulmi(Tamghas) Gulmi(Tamghas) Santosh Kunwar Chhetri tamghas@unionlife.com.np 079-520981
140 Char no. Jitpur Char no. Jitpur Suman Poudel charnumjitpur@unionlife.com.np
141 Rampur Palpa Basu Dev Regmi rampur@unionlife.com.np
142 Taulihawa Taulihawa Sudhakar Dube
143 Murgiya Rupandehi Milan Bhandari murgiya@unionlife.com.np
144 Manigram Rupandehi Abhisekh Bhusal manigram@unionlife.com.np
145 Chandrauta Chandrauta Til Bahadur BK
146 Pharsatikar Rupandehi Hari Bahadur Rokaha
147 Arghakhanchi Arghakhanchi Suraj Rayamajhi
148 Khaireni Khaireni Dinesh Chaudhari khaireni@unionlife.com.np
149 Nepalgunj Nepalgunj Hemant Shahi nepalgunj@unionlife.com.np 081-527875
150 Surkhet Surkhet surkhet@unionlife.com.np 083-521693
151 Kohalpur Kohalpur Uttam Dhakal kohalpur@unionlife.com.np 081-541685
152 Gulariya Gulariya Krishna Bahadur Karki gulariya@unionlife.com.np 084-420547
153 Ghorahi(Dang) Ghorahi(Dang) Bhim Giri ghorahi@unionlife.com.np
154 Sallibazar Sallibazar Dinesh Pangali sallibazar@unionlife.com.np
155 Dailekh Dailekh Tara Kumari Bogati dailekh@unionlife.com.np 089-410250
156 Khalanga Jajarkot Prem Bahadur Karki
157 Jumla Jumla Prem Prasad Chaulagain
158 Humla Humla
159 Chhinchu Chhinchu Prakash Roka Magar
160 Tulsipur Tulsipur 082-522066
161 Shreenagar Salyan Ganesh Pahadi
162 Lamahi Lamahi Bhagwati Chaudhary
163 Pyuthan Pyuthan Shree Dhar K.C.
164 Musikot Musikot Liladhar Neupane
165 Bansgadhi Bardiya Ganesh Khanal
166 Rolpa Rolpa
167 Kalikot Kalikot Tila Bhandari
168 Mugu Mugu Prem Prasad Chaulagain
169 Dolpa Dolpa Bhakta Bahadur Sarki
170 Khajura Banke Lalsari Khatri
171 Dhangadhi Dhangadhi Bhoj Bahadur Sodari dhangadhi@unionlife.com.np 091-417407
172 Dhangadhi Regional Office Dhangadhi Chandra Bahadur Bohara
173 Mahendranagar Mahendranagar Rajendra Awasthi mahendranagar@unionlife.com.np 099-521588
174 Dadeldhura Dadeldhura Diwakar Awasthi dadeldhura@unionlife.com.np 096-420948
175 Lamki Lamki Bam Bahadur Bishwakarma lamki@unionlife.com.np 091-540539
176 Belauri Belauri(Kanchanpur) Hira Singh Khadka belauri@unionlife.com.np
177 Tikapur Tikapur Amit Chaudhary tikapur@unionlife.com.np 091-560124
178 Baitadi Baitadi Shiva Raj Bhatta baitadi@unionlife.com.np 095-520522
179 Malgalsen Mangalsen (Achham) Birendra Kumar Bhandari mangalsen@unionlife.com.np
180 Sukhad Sukhad sukhad@unionlife.com.np 091-403153
181 Jhalari Jhalari Pramanand Pant jhalari@unionlife.com.np
182 Khalangabazar Darchula Birkh Raj Joshi
183 Attariya Attariya Narayan Kumar Dhami attariya@unionlife.com.np 091-550645
184 Masuriya Kailali Maya Kumari Bam
185 Dipayal Doti Mithu Bahadur B.K.
186 Martadi Bajura Ganga Raj Giri
187 Kailari (Hasuliya) Kailali Ganga Raj Giri
188 Sanfebagar Achham Nira Kadayat
189 Jogbudha Jogbudha Dinesh Bahadur Chand